Tworzenie stron www

Projektowanie i tworzenie stron www

Strona internetowa

Stanowi najlepszą wizytówkę każdej Firmy. Profesjonalnie zaprojektowana kreuje pozytywny wizerunek marki. Umożliwia skuteczną promocje Firmy w internecie, jest doskonałym miejscem prezentacji Twojej oferty produktowej. Zwiększa zaufanie klientów do Twojej Firmy.

Projektowanie strony WWW

Zaczynamy od zapoznania się z wymaganiami Klienta. Tworzona jest koncepcja graficzna, układ i prezentacja elementów graficznych, zastosowana kolorystyka oraz krój czcionek. Projekt graficzny, strony głównej oraz kolejnych podstron serwisu internetowego. Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści.

Tworzenie strony WWW

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron WWW serwisu. Przystosowujemy i optymalizujemy grafikę do potrzeb publikacji w Internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz optymalizowany tak, by użytkownicy mogli bez przeszkód zapoznać się całą treścią witryny. W procesie tworzenia stron wykorzystujemy HTML5, CSS3. Nasz kod jest czysty, semantyczny i zgodny ze standardami W3C, dzięki czemu siła pozycjonowania tak wykonanego serwisu staje się o wiele większa. Na życzenie Klienta możemy wdrożyć prosty system zarządzania treścią (WordPress) oparty na licencji open-source. Świetnie sprawdza się przy mniejszych serwisach internetowych, jak i przy dużych, zaawansowanych w swej strukturze projektach. Cechuje go niezwykle intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu każdy w bardzo szybki sposób zaktualizuje treść na swojej stronie internetowej.

Hosting i domeny

Nasza oferta obejmuje również hosting i wdrożenie przygotowanych stron internetowych. Skierowana jest głównie dla klientów, którzy zdecydowali się z nami od podstaw przygotować swoją wizytówkę Firmy w internecie. Oferta ta obejmuje wybór hostingu oraz rejestracji domeny pod stronę WWW. Pomoc techniczną przy obsłudze kont pocztowych, kontach FTP itp.

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami teraz !

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat (wymagane)

    Treść wiadomości (wymagane)