Linki sponsorowane | Kampanie Adwords

Linki sponsorowane i kampanie adwords

Czym są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane to forma reklamy tekstowej jaką oferuje wyszukiwarka Google. Jedną z jej największych zalet jest to, że reklamodawca płaci wyłącznie za kliknięcie w reklamę (PPC – Pay Per Click), a nie wyświetlenie. Dzięki takiemu działaniu zyskujemy nie tylko pieniądze i czas, ale też pewność, że nasz przekaz reklamowy dotrze wyłącznie do najbardziej zainteresowanych klientów.

Jak to działa ?

Użytkownik wyszukiwarki Google wprowadza zapytanie. Oprócz wyników wyszukiwania na stronie pojawiają się również reklamy w postaci linków sponsorowanych. Wyświetlane są one po prawej stronie okna wyszukiwarki lub ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Kliknięcie w reklamę powoduje przekierowanie użytkownika na stronę docelową reklamodawcy.

Linki sponsorowane w kampanii reklamowej…

W chwili obecnej coraz więcej firm wykorzystuje promocję swojej marki i sprzedaż produktów za pośrednictwem reklamy w wyszukiwarce Google. Dotyczy to zarówno małych i średnich przedsiębiorców jak również największych koncernów międzynarodowych. Dzięki systemowi aukcyjnemu szansę na pojawienie się reklamy mają nie tylko najbogatsi ale i mniej zamożni reklamodawcy.

Co zyskujesz ?

 • Pozyskiwanie nowych odbiorców
 • Oszczędność pieniędzy – płacisz tylko za efekt (PPC)
 • Całkowitą kontrolę budżetu
 • Doskonałą ekspozycję marki
 • Wysoką skuteczność sprzedaży

Skontaktuj się z nami teraz !

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat (wymagane)

  Treść wiadomości (wymagane)